مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش محصولات زعفران ملل درجه یک در بازار جهانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه محصولات زعفران ملل در تهرانخریدار انواع زعفران بسته بندی شده در بازار داخلیسفارش زعفران به صورت تک و عمدهقیمت زعفران در سال جدیدسایت خرید محصولات زعفران ملل با درجه کیفیت های مختلفنمایندگی زعفران ملل در پایتخت

همانطور که می دانید زعفران گیاهی ادویه ای و دارویی است که از آن معمولا بعنوان یک طعم دهنده در غذاها استفاده می شود. زعفران یکی از ادویه های اصیل ایرانی به شمار می رود که امروزه مصرف آن جهانی شده و هر ساله حجم زیادی از زعفران تولید شده در ایران صادر می شود. نمایندگی فروش محصولات زعفران ملل امروزه برای دسترسی راحت تر مشتریان به این محصول، امکان فروش اینترنتی را نیز فراهم نموده است.

نمایندگی فروش محصولات زعفران ملل درجه یک در بازار جهانی

عرضه محصولات زعفران ملل در تهران

عرضه محصولات زعفران ملل در تهرانهمانطور که می دانید محصولات زعفران ملل، تولیدی شرکت زعفران مشهد بوده که تمامی فرآورده های این گیاه را تولید نموده و به بازار ها عرضه می نماید.

گیاه زعفران حاوی اجزای مختلفی می باشد که تولید کننده های این محصول با بهره گیری از اجزای مختلف آن، محصولات متنوعی را با کیفیت های مختلف بوجود می آورند.

اگر ما بخواهیم انواع مختلف زعفران های موجود در بازار را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • زعفران دسته
 • زعفران پوشال
 • زعفران سرگل
 • زعفران نگین پوشال
 • زعفران سفید
 • زعفران کنج

ما در اینجا سعی داریم ویژگی های منحصر بفرد هر یک از این گونه های زعفران را به شما معرفی نماییم.

زعفران دسته که به آن زعفران کامل نیز گفته می شود از خشک شده کامل رشته های زعفران که شامل کلاله و خامه است تولید می شود. زعفران دسته در استاندارد بین المللی جزو زعفران های درجه چهار قرار می گیرد که قدرت رنگدهی آن نیز نسبتا خوب و بین 120 تا 150 واحد اندازه گیری شده است.

زعفران پوشال نوعی دیگر از زعفران ها بوده که بیشتر حجم آن را کلاله تشکیل داده و کمی از خامه نیز در آن دخیل می باشد. زعفران پوشال از قدرت رنگدهی بسیار بالایی بهرمند بوده و از نظر کیفیت زعفران درجه سه بشمار می رود.

در تولید زعفران سرگل تمامی ریشه و یا همان خامه حذف شده و تنها قسمت قرمز آن که همان کلاله است خشک می شود.  اصل زعفران های تولیدی همان زعفران سرگل است که قدرت رنگدهی آن حدود 210 تا 260 می باشد.

زعفران نگین پوشال که بهترین و ارزشمندترین نوع زعفران بشمار می رود از سه شاخه ضخیم کلاله زعفران، بدون خامه، تشکیل شده است. قدرت رنگدهی زعفران نگین پوشال بین 230 تا 270 می باشد.

زعفران کنج یا زعفران سفید هم تنها از قسمت خامه این گیاه تولید می شود که از عطر بیشتری بهرمند می باشد.

خریدار انواع زعفران بسته بندی شده در بازار داخلی

خریدار انواع زعفران بسته بندی شده در بازار داخلیتولید کننده های زعفران در ایران، امروزه این محصولات را هم برای عرضه به بازار های داخلی و هم برای صادرات به بازار های خارجی، آماده سازی می نمایند.

زعفران های بسته بندی شده درجه یک، تحت عنوان زعفران های صادراتی به بازار های خارجی صادر می شوند.

فروشنده زعفران صادراتی، بعنوان نمایندگی زعفران ملل در ایران، این محصولات را از بین زعفران های مرغوب با بسته بندی های ویژه انتخاب نموده و با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت بازار های داخلی، آن ها را صادر می نماید.

زعفران ایرانی به شکل های مختلفی تولید شده و در بازار ها موجود می باشند که خریداران داخلی و خارجی زعفران، بسته به نیاز و سلیقه ای که دارند نمونه ای از آن ها را انتخاب می نمایند.

اگر بخواهیم شکل های مختلف زعفران های موجود در بازار را برای شما عنوان کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • عصاره زعفران
 • اسانس زعفران
 • افشانه زعفران
 • پودر زعفران
 • اسپری زعفران
 • دمنوش زعفران

هر کدام از این محصولات و فرآورده های زعفران، از نظر خواص با هم مشترک هستند و تنها ظاهر آن ها و در نتیجه روش استفاده از آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

سفارش زعفران به صورت تک و عمده

سفارش زعفران به صورت تک و عمدهتا به اینجا برای شما عنوان نمودیم که زعفران ها دارای چه گونه ها و فرآورده هایی هستند و گفتیم که زعفران ها بیشتر تحت عنوان طعم و رنگ دهنده در غذاها استفاده می شود. در این قسمت سعی داریم از خواص تمامی این محصولات و فرآورده های زعفران برای شما اطلاعاتی را ارائه نماییم.

 • مهمترین خاصیت زعفران ضد افسردگی می باشد.
 • مصرف زعفران تسکین دهنده درد و آرامش بخش می باشد.
 • زعفران در جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر عمل می کند.
 • استفاده از زعفران تا حد زیادی از ابتلا به امراض قلبی جلوگیری می کند.
 • زعفران به بهبود عملکرد و تقویت سیستم گوارشی کمک می کند.
 • بیشتر از زعفران به سبب تأثیر بر روی بهبود سیستم روانی بهره می گیرند.

امروزه به سبب خواص بینظیر زعفران، سفارش و خرید و فروش تمامی فراورده های تولید شده از آن، چه در بازار های داخلی و چه در بازار های خارجی به صورت عمده انجام می گیرد.

قیمت زعفران در سال جدید

قیمت زعفران در سال جدیدهمانطور که می دانید هر محصولی که تولید می شود دارای اتحادیه و صنف خاصی در کشور می باشد که وظیفه این صنف و یا اتحادیه قیمت گذاری و رتبه بندی بین محصولات آن حوزه می باشد.

زعفران نیز یکی از این محصولاتی است که در کشور دارای اتحادیه بوده و با شاخصه های مختلفی در این اتحادیه و بازار زعفران قیمت گذاری می شود.

از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت زعفران می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • روش تولید زعفران
 • نوع محصول زعفران
 • چگونگی بسته بندی زعفران
 • کیفیت زعفران
 • روش عرضه و فروش زعفران

تولید کننده عصاره زعفران و دمنوش زعفران ملل نیز لیست قیمت محصولات خود را در بازار ها بر اساس این معیار ها تعیین می کند.

صادرات عصاره زعفران ملل نیز امروزه به سبب کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای این محصول، با قیمت نسبتا بالا انجام می گیرد.

سایت خرید محصولات زعفران ملل با درجه کیفیت های مختلف

سایت خرید محصولات زعفران ملل با درجه کیفیت های مختلفما با طراحی وب سایت خرید زعفران ملل، بعنوان معتبرترین فروشگاه عرضه محصولات این شرکت، تمامی فرآورده های زعفران را بسته به کیفیت، درجه بندی نموده و در دسترس مشتریان قرار می دهیم.

شما می توانید از طریق این وب سایت، زعفران درجه یک مشهد را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

خرید از این وب سایت مزیت های بیشماری دیگری را در اختیار خریداراین زعفران ملل قرار داده که به سبب آن از این روش استقبال ویژه ای بعمل آمده است.

فروش انواع زعفران ملل در این وب سایت موجب دسترسی راحت تر مشتریان به تمامی محصولات شرکت ملل گردیده است.

نمایندگی زعفران ملل در پایتخت

نمایندگی زعفران ملل در پایتختما بعنوان بزرگترین نمایندگی فروش زعفران ملل در پایتخت، تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت را با بالاترین میزان کیفیت و مناسب ترین به بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماییم.

زعفران ملل شامل محصولات بسیار گسترده ای است که هر کدام از آن ها هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت کیلویی در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

زعفران ملل امروزه محصولات خود را نه تنها به سراسر کشور بلکه به بازار های خارجی نیز عرضه می نماید.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید