مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت ساقه زعفران با کلاله قرمز رنگخواص پودر ساقه زعفران چیستشرایط نگهداری از پودر ساقه زعفران
قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

جهت دریافت لیست قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی بهتر است که با نمایندگان فروش فرانیز تماس حاصل نمود و آن را با کیفیتی اعلا و قیمتی در سریع ترین زمان ممکن سفارش داد.

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

زعفران از جمله گياهان چند ساله است كه دارای پياز می باشد و پیاز زعفران دارای غلافی قهوه ای رنگی جهت محافظت از آن می باشد. گیاه زعفران دارای شش گلبرگ بنفش رنگ، سه پرچم زرد و سه رشته كلاله سرخ رنگ بوده و قسمتی که در گیاه زعفران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ارزش تجاری بالاتر است، کلاله نارنجی رنگ گل آن می باشد. کلاله های قرمز رنگ موجب تهیه انواع زعفران مانند نگین، سرگل، پوشال و انواع دیگر آن ها می شود.

تفاوت ساقه زعفران با کلاله قرمز رنگ

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

شاید خیلی از افراد به علت عدم آگاهی از خواص و ارزشی که پرچم زعفران دارد، این اجزا را از گل زعفران جدا کرده و دور بریزند. درصورتی که این اجزای گل نیز خواص و عطر و طعم زعفران را دارند. تنها تفاوت آن ها در مقدار ترکیبات موثر و موجود است. همچنین این بخش ها خواص و کاربرد های درمانی دارند که زعفران از آن برخوردار نیست.

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

جدا کردن پرچم زعفران کاری مشکل و زمان بر می باشد. با خشک کردن پرچم جمع آوری شده زعفران در شرایط مناسب، بوی زعفران از آن ها قابل استشمام است چرا که از میان گلبرگ ها جدا شده اند. با جداسازی اجزای گل و پس از خشک شدن ساقه ی زعفران، از آن پودر ساقه زعفران تهیه می شود چرا که نگه داری آن آسان تر است و از آن به عنوان ادویه در تهیه انواع خورشت ها و خوراک ها استفاده می کنند.

طعمی که پودر ساقه زعفران ایجاد می کند، موجب طعمی بی نظیر می شود که کم از طعم زعفران ندارد و می توان از آن در انواع و اقسام غذاها بهره گیری نمود. با استفاده از پودر ساقه ی زعفران برای طعم دادن به غذاهایتان همانند این است که زعفران را با قیمتی ارزان تر به کار برده اید.

خواص پودر ساقه زعفران چیست

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

پودر ساقه ی به دلیل داشتن ترکیبات خاصی مانند کروستین همانند زعفران دارای خواص آنتی اکسیدانی است و این خاصیت سبب گردیده تا از پودر ساقه ی زعفران در پیشگیری از تومورهای سرطانی استفاده ببرند. همچنین می تواند موجب تسهیل عملکرد رگ ها شده و از گرفتگی آن توسط چربی ها جلوگیری نماید. به این ترتیب از بروز سکته قلبی جلوگیری می کند. ترکیباتی که در آن موجود می باشد سبب همه این خواص شده و همان طور که گفته شد، تفاوت آن با کلاله قرمز زعفران در میزان و مقدار آن در حجمی معین است. پودر ساقه زعفران خواص بی شماری دارد و در در این لحظه از گفتن همه آن ها سر باز می زنیم چرا که کلی حرف برای گفتن هست.

شرایط نگهداری از پودر ساقه زعفران

قیمت پودر ساقه زعفران 30 گرمی اعلا

نکاتی بسیار مهم در امر نگهداری از پودر ساقه ی زعفران وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید تا از کیفیت آن کاسته نشود. پودر ساقه ی زعفران را باید در محیطی به دور از نور و رطوبت نگهداری کنید. همچنین مد نظر داشته باشید که محیط نگهداری پودر ساقه ی زعفران باید خشک و تاریک باشد در غیر این صورت ممکن است خیلی زود فاسد و خراب شود.

اگر پودر ساقه ی زعفران را در محلی که در مقابل نور است قرار دهید، بعد از گذشت مدتی رنگ و خاصیت خود را به طور کامل از دست داده و محصول شما دیگر دارای کیفیت و مرغوبیت اولیه نخواهد بود و در هنگام استفاده از آن نیز نباید انتظار طعم و رنگ جالبی داشته باشید.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید