مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید رنگ زعفران ایرانی یا خارجیفروش رنگ زعفران فله ایاما آیا کیفیت نوع فله ای با بسته بندی متفاوت است؟بهترین نوع رنگ زعفرانی SISIBکاربردهای رنگ زعفران ایرانی
قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

رنگ زعفران ایرانی SISIB با قیمت عمده و ارزان توسط این سایت عرضه می شود. برای خرید این محصول باکیفیت می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام نمایید.

خرید رنگ زعفران ایرانی یا خارجی

قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

این روزها برای خرید هر محصولی بحث ایرانی یا خارجی بودن کالا زیاد مطرح می گردد. حال چه از زبان فروشنده و چه از لسان خریدار. به نظر می آید آنچه که مهم تر از این مسئله است، کیفیت مورد انتظار مشتری بوده و البته مبلغی که برای خرید کالا در نظر می گیرد.

در بازار، رنگ زعفران ایرانی و خارجی وجود دارد که برای اصنافی همچون رستوران دار ها و آشپزخانه ها، توصیه به استفاده از نوع ایرانی آن شده است. به دلیل اینکه کشور ایران به نوعی مهد تولید زعفران در کل دنیا به حساب می آید اما متاسفانه در زمینه فرآوری این گیاه ارزشمند، آن طور که باید و شاید کار نشده است.

با این وجود خرید رنگ زعفران ایرانی ارجحیت در این باب ارجحیت داشته و مرغوبیت آن مورد تایید است.

قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

فروش رنگ زعفران فله ای

برخی از مشتریان که استفاده وافری از رنگ های زعفرانی دارند، خرید فله ای این محصول را ترجیح داده چرا که قیمت پایین تری را نسبت به نوع بسته بندی پرداخت می کنند. با افزایش تعداد این دسته از مشتریان، رفته رفته فروش رنگ زعفران فله ای در بازار ایران پر رنگ گردید.

اما آیا کیفیت نوع فله ای با بسته بندی متفاوت است؟

قاعدتا جواب این سوال باید منفی باشد. اما مردم با دیدن لیبل روی بسته بندی ها خیال آسوده تری دارند. این مسئله برای برخی از مشتریان اهمیت زیادی نداشته و آنان همچنان به فله ای بودن محصول رضایت بیشتری نشان داده اند.

قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

کیفیت در هر دو نوع بسته بندی کاملا یکسان بوده اما برخی شرکت ها مانند شرکت بزرگ SISIB در بازار فعالیت می کنند که بر روی بسته بندی فله ای خود نیز لیبل شرکتی را می چسبانند.

بهترین نوع رنگ زعفرانی SISIB

شرکت SISIB (سی سیب) در زمینه تولید انواع رنگ های خوراکی فعالیت دارد. اگر در قنادی های سطح شهر دقت کرده باشید، احتمالا از انواع محصولات این شرکت به چشمتان خورده باشد.

بهترین نوع رنگ زعفرانی در حال حاضر توسط همین شرکت در سراسر ایران پخش و توزیع می گردد. بستگی دارد که نوع پودری بخواهید یا مایع.

اگه نوع مایع را می پسندید و مشتریانی دارید که این مدل را از شما می خواهند، باید بگوییم که خود مایع زعفران نیز مدل های مختلفی دارند.

قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

نوع پودری هم همانند نوع مایع مدل های مختلفی دارد اما از تنوع بیشتری برخوردار می باشد.

کاربردهای رنگ زعفران ایرانی

اگر بگوییم همه نوع مشتری برای خرید رنگ زعفران ایرانی با مجموعه فرانیز تماس داشته اند اغراق نکرده ایم.

از تقاضاهای خانگی و دونه ای گرفته تا شرکت های پخش و البته امور آزمایشگاهی.

بد نیست حال که سر صحبت کاربرد آن به میان آمده است به طریق زیر تقسیم بندی داشته باشیم:

 • در رستوران ها و کترینگ ها
 • آشپزخانه های بزرگ
 • هتل ها
 • جهت سوغات
 • قنادی ها
 • شیرینی پزی ها
 • کارگاه های تولید شربت
 • بستنی  فروشی ها
 • تولید سوهان و نبات
 • حلوا
 • مراسمات نذری
قیمت رنگ زعفران ایرانی SISIB

وجه تسویه تمامی موارد فوق جنبه خوراکی رنگ زعفران ایرانی می باشد که در سفره های ایرانیان جای دارد. اما بعد از این همه صحبت در خصوص رنگ های زعفرانی، بسیاری از کارشناسان استفاده از زعفران اصل را توصیه می کنند. این گفته همانند تولید رب خانگی توسط مردم و استفاده از آن به جای تولیدات کارخانه ای آن می باشد. اما در حال حاضر به دلیل قیمت بالای زعفران، خیل کثیری از مشتریان روی به استفاده از فرآوره های جانبی زعفران آورده اند.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید