مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی

آنچه در این مقاله می خوانید...

افشره زعفران چیست؟قیمت افشره زعفران در ایرانخواص افشره زعفران
قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی

همان طور که می دانیم افشره زعفران، محصولی بسیار مقوی و مفید است. لذا از آن استفاده های گوناگونی می شود. بنابراین قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی بسیار مهم می تواند باشد.

افشره زعفران چیست؟

افشره، در زبان عربی، به معنای عصاره است. که از نظر دارویی، کاربرد های فراوانی را به خود اختصاص می دهد. به طور خلاصه یعنی، برای بدست آوردن آن، شیره میوه یا گیاه مورد نظر را با استفاده از فشردن می گیرند. سپس افشره (عصاره) میوه مورد نظر، به وجود می آید.

افشره زعفران هم به همین شکل تهیه می شود. همان طور که اشاره شد، افشره، خواص دارویی بسیاری دارد. حال، به دلیل داشتن ویژگی های قابل توجه زعفران، افشره زعفران نیز بدون شک، حائز اهمیت بالایی است.

قیمت افشره زعفران در ایران

قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی

به دلیل، درجه یک بودن این کالا، قیمت آن کمی گرانتر از زعفران دیده می شود. قیمت افشره زعفران، همچنین برای فروشنده و خریدار نیز، دربردارنده ی اهمیت بسیاری است.

زیرا فروشنده به توزیع و فروش این محصول می پردازد و خریدار به دلیل سرمایه مالی، قیمت افشره زعفران برایش قابل توجه می باشد. از این رو اگر کمیت این محصول مناسب و حائز انصاف باشد؛ رضایت خریدار و همچنین فروشنده نیز جلب می شود. لیست برخی از شرکت های تولید کننده افشره زعفران در زیر این بند ذکر کرده ایم.

 1. کارخانه تولیدی انواع افشره زعفران ملل
 2. کارخانه ی تولید کننده افشره زعفران زربند
 3. شرکت پخش افشره زعفران طعم سبز 

خواص افشره زعفران

قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی

در ادامه به سه ویژگی از خواص های فراوان این محصول خوب اشاره می کنیم. قیمت افشره زعفران با این که در حد مناسب و مقرون به صرفه ای قرار دارد، دارای تمامی این ویژگی ها و بیشتر از آن است.

 • دارویی
 • افسردگی: افسردگی، نوعی بیماری روحی_روانی است که به انسان بسیار لطمه وارد می نماید. برای درمان این نوع بیماری خطرناک، برخی از افراد، با مصرف کردن داروهای شیمیایی، به خود آسیب می زنند. ولی این مشکل را می توان بسیار راحت با داروهای گیاهی نیز حل نمود. یکی از ویژگی های خاصی که افشره زعفران دارد، ضد افسردگی آن است. که با تجویز دکتر، می توان از آن بهره برد.
 • سرطان: سرطان، برای مردم کلمه ای بسیار سنگین است. این بیماری ناشی از تکثیر مهار نشده ی سلول های بدن است که جان افراد زیادی را می گیرد. طبق پژوهش های یک پژوهشگر غربی، عصاره زعفران یک داروی گیاهی مفید، برای پیشگیری و یا حتی درمان، سرطان است. از این عصاره می توان به طور منظم بهره برد و از خواص های مختلف آن استفاده کرد.
 • قاعدگی: قاعدگی، برای برخی، بسیار دردناک است. افشره زعفران، راهکاری مناسب بوده که به استفاده از آن بسیار ، پیشنهاد می شود.
قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی
 • آرایشی:
  مواظبت از پوست برای انسان بسیار مهم است. زیرا که آیینه هر انسان پوست او می باشد. از این رو که در هنگام دیدن یک فرد، اولین چیزی که نظر هر شخصی، را به خود جلب می کند، پوست آن فرد است.
  به این دلیل بعضی نیز به فکر اسکراپ (لایه برداری سطحی پوست) هستند. با اسکراپ کردن، سلول های مرده لایه پوست، جدا می شود و به پوست شادابی و نشاط را هدیه می دهد. یکی از بهترین اسکراپ های گیاهی، افشره زعفران می باشد. لذا این اسکراپ را با مشاوره و راهنمایی پزشکان، استفاده کرده و آن را  با مقداری عصاره زعفران خالص نیز می توان ترکیب نمود.
قیمت افشره زعفران برای شرکت های داروسازی

همان طور که اشاره شده، افشره ی زعفران، به زبانی ساده تر همان شیره زعفران است. از این رو می توان در انواع غذا های گوناگون و خوراکی های متنوع، از آن به راحتی و سادگی استفاده کرد و قیمت افشره زعفران بسیار مناسب آن سبب شده تا به انتخابی بهتر نیز تبدیل شود. زیرا می دانیم که زعفرانی که با اندکی آب به صورت مخلوط است، به آسانی با مواد مورد نظر ترکیب شده و جذب آن می شود. به همین دلیل افشره زعفران در این زمینه نیز به مردم کمک می کند.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید